Nabízíme

Výborná možnost využití indoor centra

Nabízíme pro Vás prostory Golf Indoor Center Prague pro konání různorodých aktivit jako jsou například firemní večírky pro Vaše partnery nebo zaměstnance s možností hry golfu jak na simulátorech tak i na drivingu a puttingu nebo pořádání různých soutěží. Pro tyto aktivity můžeme zajistit profesionálního golfistu s možností zasvědcení začátečníků do světa golfu. V případě potřeby připravíme raut, ozvučení, výzdobu apod.

Jedna z možností využití prostorů GICP je pořádání prezentací nebo školení pro které je zde několik velkoformátových projekcí a dostatek prostoru se zázemím baru pro občerstvení.

Nabízíme spolupráci

Pro trenéry golfu je Golf Indoor Center Prague ideálním místem pro trénování mimo sezónu, ale i celoročně díky moderním simulátorům ProTee s perfektní analýzou švihu a také při nepříznivém počasí za využití tréningového prostoru kde je driving a tvarovaný green, který věrně nahrazuje green na golfovém hřišti. Zveme golfové trenéry a cvičitele a jejich žáky do našeho nového golfového indooru, kde mohou v příjemném a moderním prostředí provádět výuku golfu a to BEZ POPLATKU TRENÉRA(cvičitele) indooru. Pro Vaše stálé žáky nabízíme výrazné slevy.

Soukromé akce

Prostor GICP se sám nabízí pro soukromé akce jako je oslava narozenin, soukromé párty, ale i benefiční akce. Může se využít pro pořádání nejrůznějších turnajů.

Co nabízíme

▷   Indoor  centrum  o  rozloze  1 000 m²

▷   6 moderních simulátorů ProTee s vysokým koeficientem realističnosti

▷   5 driving range odpališť,  chip & putting green

▷   Konference,  firemní večírky,  přímé přenosy PGA,  turnaje

▷   Klubové zázemí,  členství,  firemní karty

Pro podrobnější informace volejte 774 58 77 77 nebo pište na golf@gicp.cz